Субота, 18.05.2024, 14:32
Вітаємо вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Semiramida  
Форум » Ми - Українці » Обряди та звичаї » Сучасне українське весілля
Сучасне українське весілля
ОлеськаДата: Вівторок, 12.08.2008, 12:53 | Повідомлення # 1
наглядач
Група: Модератори
Повідомлень: 25
Статус: Офлайн
Та тема є популярною на всіх форумах. Отже вона є актуальною. Щож, і ми поговоримо про це...

Планую власне весілля в українському стилі: одяг, дрес-код весілля, українська кухня...


Не будіть в мені звіра
 
treshДата: Вівторок, 12.08.2008, 14:55 | Повідомлення # 2
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Статус: Офлайн
Ше б чисто українські конкурси. Було б весело.
 
ankosatДата: Вівторок, 12.08.2008, 16:05 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 102
Статус: Офлайн
Кухня - українська, але щоб було добре приготовлено)) Фрукти можна і не українські))
Естрада - українська, традиційна і сучасна.
Бухло - не самогонне)) Але українське.
Одяг.... Та однаково. Як на мене людей набагато приємніше бачити людей в вишиванках ніж в тих костюмах, від яких мене вже нудить.
 
SemiramidaДата: Вівторок, 12.08.2008, 16:22 | Повідомлення # 4
Новачок
Група: Модератори
Повідомлень: 18
Статус: Офлайн
хай як то банально не звучить,але давно вирішила що на своєму весіллі ми з нареченим будем в одязі в українському стилі..Здавна на українських весіллях молода була в багато вишитій вишиванці,в квітах.А зараз чомусь ми перейняли безлику традицію білого плаття...Навіщо?

чорне...біле...чорне...біле...і так без кінця...
 
KOSTДата: Вівторок, 12.08.2008, 16:47 | Повідомлення # 5
Бувалий
Група: Модератори
Повідомлень: 95
Статус: Офлайн
Щоб вимурувати файно!!!

think twice
 
SemiramidaДата: Вівторок, 12.08.2008, 18:04 | Повідомлення # 6
Новачок
Група: Модератори
Повідомлень: 18
Статус: Офлайн
Quote (KOST)
Щоб вимурувати файно!!!

і потім ще доплачувати в оренду за хімчистку biggrin


чорне...біле...чорне...біле...і так без кінця...
 
БілочкаДата: Вівторок, 12.08.2008, 18:40 | Повідомлення # 7
продвинутий новачок
Група: Модератори
Повідомлень: 32
Статус: Офлайн
О, українське веілля - то дійсно має бути українським. І підтримую всіх, хто за вишиване вбрання наречених! Це ж так красиво... а от щодо кухні, звісно класно - суто українські страви, але саме сало, часник і самогонка cool - то все таки вишукана подія, так шо кухня - та все, що кому подобається.
Музика.... от хотілось би мені експерементнути і покликати на весілля, своїх знайомих з хард-кордової групи happy , та... не думаю, що гості то зрозуміють.
А якщо вже весільна народна музика - то це не має бути два випивших дядька: один з ямахою, а другий співає( Гарно було б з багатьма народними інструментами: сопілкою, скрипкою....
 
treshДата: Вівторок, 12.08.2008, 21:10 | Повідомлення # 8
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Статус: Офлайн
Quote (Білочка)
Гарно було б з багатьма народними інструментами: сопілкою, скрипкою....

Ну от їдь до Олеськи на весілля, скрипку в руки, та й музик не тре. snap Заодно Олесці приємно буде. smile
 
SemiramidaДата: Середа, 13.08.2008, 00:15 | Повідомлення # 9
Новачок
Група: Модератори
Повідомлень: 18
Статус: Офлайн
Quote (Білочка)
звісно класно - суто українські страви, але саме сало, часник і самогонка - то все таки вишукана подія, так шо кухня - та все, що кому подобається.

але ж українська кухня не обмежується салом з часником за самогонкою..самогонка то взагалі дещо в російському стилі :D...укаїнська кухня досить багато на різноматні страви...
А музики...живу недалеко від ресторану,де частенько відгулюють весілля,і так дістало коли грають пісні російською мовою..Пригадую на весіллі моєї сестри музики були одягнуті в фольковому стилі та грали лише українські пісні...


чорне...біле...чорне...біле...і так без кінця...
 
ОлеськаДата: П'ятниця, 15.08.2008, 21:32 | Повідомлення # 10
наглядач
Група: Модератори
Повідомлень: 25
Статус: Офлайн
Quote (tresh)
Ше б чисто українські конкурси. Було б весело.

Треба добряче над цим подумати.)))
Quote (ankosat)
Бухло - не самогонне)) Але українське.

Так саме самогон і було б гонсько! я би обов"язково хотіла би на весіллі хоча би бутль самогону поставити.
Quote (ankosat)
Одяг.... Та однаково. Як на мене людей набагато приємніше бачити людей в вишиванках ніж в тих костюмах, від яких мене вже нудить.

Аналогічно. Нудить як від тих нарядів стандартних, так і від загалом стандартних весіль.
Quote (Semiramida)
хай як то банально не звучить,але давно вирішила що на своєму весіллі ми з нареченим будем в одязі в українському стилі..Здавна на українських весіллях молода була в багато вишитій вишиванці,в квітах.А зараз чомусь ми перейняли безлику традицію білого плаття...Навіщо?

Респект!)
Quote (Білочка)
А якщо вже весільна народна музика - то це не має бути два випивших дядька: один з ямахою, а другий співає( Гарно було б з багатьма народними інструментами: сопілкою, скрипкою....

Саме про троїсту музику і думала. В нас є тут одне тріо, правда не знаю, чи погодяться...
Quote (tresh)
Ну от їдь до Олеськи на весілля, скрипку в руки, та й музик не тре. Заодно Олесці приємно буде.

Нє, не вийде. Вона вже дружкою запланована бути.)


Не будіть в мені звіра
 
treshДата: Субота, 23.08.2008, 21:26 | Повідомлення # 11
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Статус: Офлайн
Quote (Олеська)
Нє, не вийде. Вона вже дружкою запланована бути.)

А дружба в неї гарний буде? )))))))))
 
krowe4kaДата: Середа, 06.10.2010, 16:11 | Повідомлення # 12
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Офлайн
я нещодавно була на весіллі у однокурсниці. було все досить сучасно/ наприклад, та ж сама виїздна церемонія. але всі традиції збереглися - танець з батьком, прощання з подругами, знімання фати smile
що мене приємно здивувало, так це оформлення - дуже гарно і зі смаком
я навіть знайшла в інеті студію, яка займалася прикрашанням весілля - http://www.fitodesign.com.ua/wedding_flor.html
там є курси навіть, аж захотілося піти та й навчитися такому smile
спогади і відчуття дуже незабутні післі весілля )
 
KOSTДата: Четвер, 07.10.2010, 19:05 | Повідомлення # 13
Бувалий
Група: Модератори
Повідомлень: 95
Статус: Офлайн
не люблю сучасного весілля =) я б в яке село глухе поїхав би в карпати, вивчив традиції, пофоткав ...
Круте весілля як у мультипу про собаку Жил быд пес )


think twice
 
ser_jДата: Середа, 01.12.2010, 11:37 | Повідомлення # 14
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Статус: Офлайн
а в мене було таке українськке весілля. ось фото
Прикріплено: 4173847.jpg (223.4 Kb) · 0233026.jpg (232.6 Kb) · 6145299.jpg (282.0 Kb) · 0663426.jpg (203.8 Kb) · 0773850.jpg (195.4 Kb)
 
ser_jДата: Середа, 01.12.2010, 11:43 | Повідомлення # 15
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Статус: Офлайн
і ще декілька фото
Прикріплено: 1026032.jpg (316.2 Kb) · 1026039.jpg (169.7 Kb) · 0531951.jpg (248.8 Kb) · 4704283.jpg (194.3 Kb)
 
Форум » Ми - Українці » Обряди та звичаї » Сучасне українське весілля
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: